miLATss piektā vieta 2016./2017. gada sezonā Baltijas līgā!

| 05.03.2017

Daugavpils VK miLATss salīdzinājumā ar pamatturnīru pakāpās par vietu augstāk, Jonavā turnīru noslēdzot uz pozitīvas nots un cīņā par 5. vietu ar 3:2 (-19, -19, 20, 15, 11) pārspējot mājinieces Achema KKSC. Elza Smilškalne uzvarā sakrāja 19 punktus, Aleksandra Kovaļenko 15, Diāna Černiševa 14, Inga Macenko un Terēze Hrapāne – pa 11 punktiem, kamēr mājiniecēm 18 punkti Valērijas Soboļas kontā.

„Stingrāk parunāju pēc pirmajiem diviem zaudētajiem setiem, un trešajā setā laukumā izgāja pavisam cita komanda,” ar smaidu lūzumu spēlē atceras komandas trenere Žanna Zaņegina. „Ja esat atbraukušas spēlēt, tad spēlējiet! Un cīnieties līdz galam! Šo spēli tiesāja divi lietuviešu tiesneši, bet meitenes izgāja laukumā dusmīgas un vinnēja. Mūsu spēli lielā mērā nosaka pirmie tempi un diagonāle Elza Smilškalne. Viņas trešajā setā sāka spēlēt, un uzvarējām.

Protams, ļoti cerēju, ka ceturtdaļfinālā vinnēsim TU/Eeden. Ja būtu spēlējušas tā kā vakar un šodien, varējām būt pusfinālā. Pirms sezonas pilsētai solīju astoto vietu. Esam piektās. Esmu ļoti priecīga. Meitenes ir ļoti jaunas, un galvenais būtu saglabāt sastāvu, kas mums jau ir, klāt paņemot vēl jaunākas vietējās meitenes. Uzskatu, ka komandā jāspēlē vietējām spēlētājām, un vasarā mūs gaida smags darbs.”

Cīņā par 1. vietu TK Kaunas-ASU ar 3:0 (20, 18, 16) apspēlēja Kohila VC, bet 7. vietu ieņēma TTU/Tradehouse, kas ar 3:1 (21, 21, -16, 22) uzvarēja Alytus.

Par Baltijas kausa finālturnīra labākajām spēlētājām tika atzītas: Kertu Lāka (Kohila VC, labākā diagonālā spēlētāja), Oksana Rusnačenko (TK Kaunas – ASU, labākā cēlāja), Anastasija Gorina (Kohila VC, labākā otrā tempa uzbrucēja), Vilte Makauskaite (TK Kaunas – ASU, otra labākā otrā tempa uzbrucēja), Ruta Staniulīte (TK Kaunas – ASU, labākā pirmā tempa uzbrucēja), Laura Reitere (TU/Eeden, otra labākā pirmā tempa uzbrucēja), Pille Vahtra (Kohila VC, labākā libero) un Jūlija Vorona (TK Kaunas – ASU, turnīra vērtīgākā spēlētāja).

Vairāk par Baltijas līgu sievietēm lasiet šeit.

Kategorija: Ziņas